Dolgozz nálunk!

Vigyél haza több pénzt te is!

Jól fizető építőipari munkalehetőség Budapesten akár szakképesítés nélkül is!

KŐMŰVES, FESTŐ, BURKOLÓ, SEGÉDMUNKÁS ÉS EGYÉB ÉPÍTŐIPARI POZÍCIÓK!

KIEMELT BÉREZÉS (havi nettó 250-400.000 Ft),

NORMÁL MUNKAREND, FIZETETT UTAZÁS!

Válaszd a hozzád legközelebb álló pozíciót, és vigyél haza több pénzt Te is: kőműves, festő, burkoló, segédmunkás és egyéb építőipari pozíciók.

Bár jó ha van, de nem várjuk el, hogy szakképesítésed legyen. A gyakorlat és a tapasztalat nekünk többet ér.

Amire mindegyik munkakörben számíthatsz:

✔️ Kiemelt bérezés (akár havi nettó 400.000 Ft) ✔️ Pontos kifizetések ✔️ Bérelőleg lehetősége ✔️ Normál munkarend hétfőtől péntekig (nincs műszakozás!) ✔️ Munkavégzés Budapesten és közvetlen vonzáskörzetében ✔️ Fizetett munkábajárás (bérlet vagy benzinpénz) ✔️ NEM CSAK A PAPÍR SZÁMÍT, nekünk a gyakorlat és a tapasztalat többet ér ✔️ Megbecsült munkakör, baráti légkör

Munkakörök: kőműves, festő, burkoló, segédmunkás

Munkavégzés helye: Budapest és közvetlen vonzáskörzete

Kapacitás bővítés miatt építőipari jártassággal rendelkező munkatársakat keresünk meglévő és új kivitelezési projektjeinkhez. Ha neked is van tapasztalatod bármelyik fenti munkakörben, akkor jelentkezz bátran akár szakképesítés nélkül is! Nálunk nem csak a papír számít, a gyakorlat és a tapasztalat nekünk többet ér.

NE MARADJ LE!

Felvételnél a jelentkezés sorrendje is számít, ezért érdemes minél előbb leadni a jelentkezésed az állásra!

Kinek érdemes jelentkezni?

N

Fiataloknak

Unod már, hogy semmire nincs pénzed? Minden vágyad egy új mobil? Szeretnél utazni, bulizni, fesztiválozni, elvinni a barátnődet moziba, de nincs miből? Megmutatjuk, hogyan szerezhetsz egyszerűen pénzt a kiadásaidra! Korrekt építőipari munka, kimagasló kereseti lehetőség Budapesten szakképesítés nélkül is!
N

Középkorúaknak

Nem könnyű úgy élni, hogy mindig csak annyi pénzt kap az ember, ami épphogy elég a havi kiadásokra. De legtöbbször még arra sem. Pedig tudjuk, hogy keményen dolgozol minden egyes nap. Ha ezen változtatni szeretnél, akkor jelentkezz hozzánk, ahol megbecsüljük a munkádat, és vigyél haza több pénzt Te is!
N

Idősebbeknek

Előfordult már, hogy túl idősnek tartották, és ezért nem kapott munkát? Pedig még ott van Önben a fiatalos lendület, igaz? Nálunk a kor nem lehet akadály! Ha jó fizikummal rendelkezik, és aktívan tud dolgozni, akkor akár 60 évesen is segítünk Önnek kiemelkedő fizetéssel elhelyezkedni!
N

Akik több pénzt akarnak hazavinni

Bárhol is élsz, a számláidat és a kiadásaidat fizetned kell, éppen ezért nem mindegy, hogy mennyi pénz folyik be a kasszádba. Most Neked is lehetőséged nyílik bekerülni egy olyan munkahelyre, ahol akár szakképesítés nélkül is jóval a piaci átlag felett kereshetsz, így egyszerűbben fizetheted a kiadásaidat.
N

Akik már dolgoztak az építőiparban

Akár van szakmunkás végzettséged, akár nincs, mi örömmel látunk csapatunkban. Bár jó ha van, de nem várjuk el, hogy szakképesítésed legyen. A gyakorlat és a tapasztalat nekünk többet ér. Ha már dolgoztál az építőiparban, és járatos vagy az efféle munkákban, akkor nálunk biztosan megtalálod a számításaidat!

DOLGOZZ NÁLUNK, ÉS VIGYÉL HAZA TÖBB PÉNZT TE IS!

MIÉRT MENNÉL KÜLFÖLDRE, HA ITTHON IS BOLDOGULHATSZ?

Ha Te is szeretnél Magyarországon építőipari munkával jó pénzt keresni, és egy megbecsült munkakörben dolgozni, amely mellett még a szeretteidre is marad időd, akkor add le a jelentkezésed FÉL PERC ALATT a lenti gombra kattintva!

Ezek után kollégánk hamarosan felveszi Veled a kapcsolatot, és bővebb tájékoztatást ad az munkalehetőségekről.

NE FELEDD! Felvételnél a jelentkezés sorrendje is számít, ezért érdemes minél előbb leadni a jelentkezésed az állásra!